Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Small Foot Topinkovač s příslušenstvím Tasty

S tímto topinkovačem a jeho příslušenstvím bude každá snídaně připravená v dětské kuchyňce hitem! Má vyskakovací funkci a jemný design v kouřově modré a bílé, hračka má také mnoho přírodního dřeva. Mezi bohatým příslušenstvím najdete plátky toastového chleba, nůž, máslo, marmeládu, což pomůže při realistické hře! Topinkovač má otočná a pohyblivá tlačítka, páčku.

Plátky toastu do topinkovače zasunete pomocí velké páčky na boku, stejně tak je i vysunete. Otočným klikajícím tlačítkem mohou děti nastavit teplotu. Snídaňové prkénko můžete díky otvoru pověsit, zabere tak při skladování méně místa. Tato sada má barevný design kompatibilní s dalšími produkty řady Tasty od Small Foot, například Dřevěnou kuchyňkou LE12216.

619 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Small Foot Topinkovač s příslušenstvím Tasty

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • dřevěný topinkovač s vyskakovací funkcí
  • bohaté příslušenství – plátky toastu, nůž, prkýnko, máslo, marmeláda
  • otočné klikající tlačítko
  • do výkroje prkýnka se perfektně vejde marmeláda
  • hodí se k dalším výrobkům z produktové řady Tasty
  • při představivé hře trénuje každodenní a sociální dovednosti
 

 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Profese
Hmotnost: 0.86 kg
Materiál: dřevo
Rozměry topinkovače: 20x7,5x12 cm
Rozměry prkénka: 16x10x1 cm
Barva: mix barev
věk: 3+