Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Doprava a platby

Způsob dopravy:

ČESKÁ POŠTA

Přepravuje standardní zásilky až do 50 kg, které jsou obvykle doručovány nebo připraveny k vyzvednutí následující pracovní den po předání zásilky dopravci (zásilky předáváme v pracovní dny).

Informaci o předání zásilky do přepravy ČP odesíláme emailem, který obsahuje číslo zásilky a hodnotu dobírky (byla-li objednána). Před plánovaným doručením pak ČP odešle email a SMS s kódem pro bezkontaktní převzetí zásilky, kterou tak může převzít i třetí osoba.

BALÍK DO RUKY do 50 kg: 99 Kč

Zásilky je doručena přímo do rukou adresáta, a to již následující pracovní den mezi 8:00-16:00 hodinou.

Pokud nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště. S ČP se můžete dohodnout na opětovném doručení i v jiném termínu, který vám bude lépe vyhovovat. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

BALÍK NA POŠTU do 30 kg: 79 Kč

Doručení zásilky na vybranou poštu následující pracovní den po podání.

Nevyhovuje zvolená pošta? Na webových stránkách ČP si adresát může změnit poštu, kde si chce zásilku vyzvednout. Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní.

Balík Na poštu lze doručit až k Vám domů! Pokud si adresát z nějakého důvodu nemůže nebo nechce balík vyzvednout, může zažádat o jeho doručení až domů.

Platba dobírky je možná i platební kartou

BALÍKOVNA do 20 Kg: 59 Kč DOPORUČUJEME

Vyzvednutí zásilky v síti Balíkoven s rychlejším odbavením následující pracovní den po podání

Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

Platba dobírky je možná i platební kartou.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

PPL 

Přepravuje standardní zásilky do 31,5 kg, zásilky jsou obvykle doručovány následující pracovní den po předání zásilky dopravci (zásilky předáváme v pracovní dny).

Informaci o předání balíku PPL odesíláme emailem, který obsahuje číslo zásilky a hodnotu dobírky (byla-li objednána). Před doručením pak PPL odešle email a SMS s časovým oknem předpokládaného doručení a kontaktem na doručujícího řidiče.

PPL PARCEL CZ PRIVATE do 31,5 kg: od 70 Kč (dle hmotnosti)

Doručení zásilky přímo do rukou příjemce, a to již následující pracovní den mezi 8:00-16:00 hodinou.

U této dopravy máte možnost změny dispozic doručení, a to prostřednictvím webových stránek PPL ( lze přesunout na jiný termín, přesměrovat na jinou adresu či Výdejní místo PPL Parcel Shop )

Pokud Vás dopravce nezastihnedoručí zásilku do nejbližšího PPL ParcelShopu, kde bude připravena k výdeji po dobu 7 dnů. Zásilka bude vydána na základě ověření údajů z průkazu totožnosti, které se musí shodovat s údaji na zásilce. V případě zásilky bez dobírky, doručované do obchodní sítě Žabka, je po příjemci požadován PIN, který zasílá dopravce e-mailem a SMS

Potvrzení přijetí zásilky: Dopravce Vás při předání zásilky vyzve k podpisu doručovacího listu. Pokud si nejste jistí, zdali je zásilka bez vady, uveďte tuto skutečnost k vlastnímu podpisu, a to nejlépe textem "POŠKOZENÁ ZÁSILKA"

Platba dobírky platební kartou je možná jen u doručujícího řidiče! Ve výdejních místech PPL Parcel Shop lze platit pouze v hotovosti.

PPL PARCEL CZ SMART do 31,5 kg: od 50 Kč (dle hmotnosti)

Doručení zásilky do PPL Parcelshopů a PPL Parcelboxů, a to již následující pracovní den.

V PPL Parcelshopu lze balík vyzvednout kdykoli v otevíracích hodinách kýmkoli, kdo se prokáže PINem pro převzetí, který zasílá dopravce e-mailem a SMS. K výdeji bude zásilka připravena po dobu 7 dní.

PPL Parcelbox je samoobslužný výdejní a podací box. Má nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání. Platba je možná pouze kartou a k vyzvednutí zásilky budete potřebovat PIN. Zásilka bude k výdeji po dobu 3 dnů.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Způsob platby:

DOBÍRKA: 39 Kč

Zboží zaplatíte při převzetí zásilky.

PŘEVOD NA ÚČET: 

Informace potřebné pro provedení bankovního převodu od nás obdržíte e-mailem, v momentě připsání platby na náš účet: 2002375382/2010 pouze platby v CZK

ONLINE PLATBA KARTOU: 

Okamžitá platba přes platební bránu Shoptet Pay