Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Small Foot Dřevěné hasičské auto s žebříkem

Toto hasičské auto přijede na místo co nevidět! Je vyrobeno ze 100% FSC® dřeva a mladým fanouškům hasičů nabídne mnoho možností hry. Pohyblivý žebřík dopraví hasiče kam potřebují, tichá pogumovaná kolečka odvezou auto bez problému na místo další mise!

258 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Small Foot Dřevěné hasičské auto s žebříkem

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • ideální pro fanoušky autíček
  • pevné dřevo, zaoblené hrany
  • realistický design
  • do auta se vejde figurka
  • 100% FSC® dřevo
  • pohyblivý žebřík
  • tichá pogumovaná kolečka

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

 

 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malí řidiči, strojvedoucí a kapitání
Hmotnost: 0.42 kg
Materiál: 100% FSC dřevo, pryž, kov
Rozměr: 13x7x10 cm
Barva: mix barev
Věk: 18 m+