Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Small Foot Bedýnka s nářadím 2v1 Miniwob

Praktická sada nářadí v bedýnce s rukojetí. Hračka 2v1, když bedýnku otočíte, můžete ji použít jako pracovní desku! Díky této vychytávce dětem hračka nabídne nekonečné možnosti hraní, mohou si hrát i na cestách. Klasické barevné schéma dílny a jasně viditelné dřevo. V balení najdete 5 ks nářadí – kladivo, klíč, šroubovák, hasák, svěrák a dostatek příslušenství. Rukojeť můžete odstranit za pomocí nářadí, nářadí můžete do bedýnky jednoduše uložit díky jejím otvorům. Skvěle se hodí k ostatním produktům z řady Miniwob.

873 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Small Foot Bedýnka s nářadím 2v1 Miniwob

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • Dřevěná motorická hračka
  • 5 ks nářadí a další doplňky
  • Produktová řada Miniwob

 

Miniwob

Seznamte se s malými woby, nadšenými krokodýlími kutily! S jejich pomocí jde všechna práce jako po másle a žádná stavba není dost velká a promyšlená. Pestrá řada nástrojů a nářadí skýtá dokonalou zábavu pro všechny malé řemeslníky, jejich prostřednictvím mohou být kreativní a realizovat všechny své fantastické nápady. Jednotlivé sady je možno mezi sebou kombinovat a rozšiřovat s rostoucími dovednostmi dětí. Díky jednotícímu barevnému motivu a vyobrazením roztomilých Wobů je možno vytvořit jedinečný a ucelený dílenský koutek, který bude zároveň hodnotnou stavebnicí rozvíjející zručnost a představivost.

 

 

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Malí kutilové a kutilky
Hmotnost: 1.2 kg
Materiál: dřevo
Barva: mix barev
Věk: 3+
Pohlaví: univerzální