Petit Collage Dřevěný lev na kolečkách

Vaše dítko si tohoto lva zamiluje! Dřevěný lev má hladká kolečka, je pro děti jednoduše uchopitelný, což je povzbudí ve hře.

 

340 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Petit Collage Dřevěný lev na kolečkách

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti

  • Uvnitř lva je dílek lvíčete
  • Vyrobeno z FSC dřeva
  • Malováno barvami na bázi vody
  • Podporuje koordinaci ruka-oko, hrubou motoriku, jemnou motoriku a rovnováhu
  • Recyklovatelný obal
  • Vhodné od 12 měsíců

 

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

 

 

 

Hlavním posláním americké firmy Petit Collage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální produkty jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, bambusu nebo kvalitního certifikovaného dřeva. Veškeré barvy používané při výrobě jsou na rostlinné bázi a šetrné k životnímu prostředí. Výrobky jsou navrženy tak, aby rostly s Vašimi dětmi a vytvářely také svým designem krásný a útulný domov.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočárky, chodítka, hračky na kolečkách
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: 100 % FSC dřevo
Rozměr: 11,5x12x4,8 cm
Rozměr balení: 14,5x16x5,5 cm
Věk: 1+