Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Petit Collage Dřevěný lev na kolečkách

Vaše dítko si tohoto lva zamiluje! Dřevěný lev má hladká kolečka, je pro děti jednoduše uchopitelný, což je povzbudí ve hře.

 

340 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Petit Collage Dřevěný lev na kolečkách

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti

  • Uvnitř lva je dílek lvíčete
  • Vyrobeno z FSC dřeva
  • Malováno barvami na bázi vody
  • Podporuje koordinaci ruka-oko, hrubou motoriku, jemnou motoriku a rovnováhu
  • Recyklovatelný obal
  • Vhodné od 12 měsíců

 

 

 

Značka a certifikát FSC® (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC® na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

 

 

 

Hlavním posláním americké firmy Petit Collage je skloubení moderního designu, ekologie a udržitelnosti. Originální produkty jsou navrhované v Kalifornii a v současné době jsou prodávány po celém světě. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, bambusu nebo kvalitního certifikovaného dřeva. Veškeré barvy používané při výrobě jsou na rostlinné bázi a šetrné k životnímu prostředí. Výrobky jsou navrženy tak, aby rostly s Vašimi dětmi a vytvářely také svým designem krásný a útulný domov.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočárky, chodítka, hračky na kolečkách
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: 100 % FSC dřevo
Rozměr: 11,5x12x4,8 cm
Rozměr balení: 14,5x16x5,5 cm
Věk: 1+