Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Le Toy Van Telefon Vintage

Crrr, crr! Krásný retro telefon – pevná linka tak, jak ho znají starší ročníky. Sluchátko je připevněno textilní šňůrkou, telefon má otočný ciferník a také zvonek! Čísla v ciferníku jsou modrí na bílém podkladu, takže jdou dobře přečíst. Vyrobeno z přírodního i barveného kaučukového dřeva, zlaté detaily.

 

644 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Le Toy Van Telefon Vintage

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • Dřevěný červený vintage telefon se zvonkem
  • Čísleník pomůže s výukou a procvičováním počtů
  • Genderově neutrální design
  • Inspiruje ke kreativní hře plné vyprávění a hraní na role
  • Vyrobeno eticky ze silného, udržitelného kaučukového dřeva
  • Dekorováno netoxickými barvami, testováno dle nejpřísnějších standardů

 

Honeybake kolekce

Hračky v této kolekci jsou vhodné k objevování, pomohou dětem s rozvojem představivosti, sociálních a verbálních dovedností a kognitivních funkcí. Tradiční design s moderními detaily děti jistě bude bavit. Honeybake je kolekce Le Toy Van, která vyhrála nejvíce ocenění a to za design, kvalitu, bezpečnost a také za vzdělávací a herní hodnotu.

 

 

 

Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí, je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.

 

Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey jako rodinná firma. Zakladateli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteří jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN 71 a ASTM.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry motorické, vzdělávací, deskové, hlavolamy, knihy
Hmotnost: 0.54 kg
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů
Rozměr: 10x12,7x9 cm
Věk: 2+
Barva: ručně domalováno ekologickými barvami

Le Toy Van Telefon Vintage