Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Le Toy Van Petilou Chodítko Aktive

Krásné dřevěné chodítko s mnoha aktivitami. Perfektní vývojový nástroj pro rostoucí batolata. Multifunkční chodítko je dekorováno v tematice přírody, s motivy zahrady, lesa a duhy. Na předním panelu je 10 různých aktivit, strany mají každá po 1 aktivitě, děti si tak užíjí zábavu ze všech stran. Z druhé strany je zavěšen textil tak, aby tvořil odkládací prostor třeba pro přesun plyšových hraček dětí. Odolná hračka vyrobená z kaučukového dřeva, malována barvami na bázi vody.

 

3 376 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Le Toy Van Petilou Chodítko Aktive

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • Multifunkční dřevěné chodítko s 12 různými aktivitami
  • Děti si budou při prvních krocích sebejisté
  • Herní aktivity stimulují smysly
  • Barevný design podporuje představivost
  • Investujte do udržitelného hraní – inspirováno přírodou kolem nás, vyrobeno z upcyklovaného udržitelného dřeva

 

Petilou kolekce

Kolekce pro nemluvňata a batolata od Le Toy Van obsahuje hlavně hmatové hračky, které mají nejmenším posloužit také jako učební prostředky. Kolekce je inspirována přírodou kolem nás a je navržena tak, aby rozvíjela smysly dětí pomocí rozdílných zvuků, textur, tvarů a hmotností. Děti tak od malička zapojí všechny své smysly.

 

 

 

Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí, je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.

 

Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey jako rodinná firma. Zakladateli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteří jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN 71 a ASTM.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kočárky, chodítka, hračky na kolečkách
Hmotnost: 3.66 kg
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů
Barva: ručně domalováno ekologickými barvami
Rozměr: 33,5x51x32 cm
Věk: 1+

chodítko Petilou Le Toy Van