Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Le Toy Van Pečovatelská souprava k panenkám

Tato krásná souprava obsahuje vše, co budou děti pro péči o plyšáky a panenky potřebovat. V balení roztomilá textilní přebalovací taška s popruhem, s ozdobnou ilustrací listů. Uvnitř najdete všechny nezbytnosti, dudlík, bryndák, plenku, talíř, lžíci, přesnídávku a lahvičku. Vyrobeno s láskou z kombinace přírodní bavlny a pevného dřeva. Všechny doplňky jsou vhodné pro plyšáky a panenky ve velikosti cca 30 až 35 cm.

 

Hračky s účelem

Všechny hračky firmy Le Toy Van jsou vyrobeny s cílem – aby dlouho vydržely. Designovány s láskou zkušenými řemeslníky za použití etických praktik a udržitelných materiálů, které jsou laskavější k naší planetě.

 

775 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Le Toy Van Pečovatelská souprava k panenkám

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • pro plyšáky a panenky ve velikosti cca 30 až 35 cm
  • vyrobeno eticky z udržitelného dřeva
  • malováno netoxickými barvami na bázi vody
  • testováno dle nejpřísnějších standardů
  • podporuje představivost, hraní na role
  • pomáhá s rozvojem řeči a sociálních dovedností

 

Ocenění hračky:

  • Independent Toy Gold Award 2021

 

 

Honeybake kolekce: Hračky v této kolekci jsou vhodné k objevování, pomohou dětem s rozvojem představivosti, sociálních a verbálních dovedností a kognitivních funkcí. Tradiční design s moderními detaily děti jistě bude bavit. Honeybake je kolekce Le Toy Van, která vyhrála nejvíce ocenění, a to za design, kvalitu, bezpečnost a také za vzdělávací a herní hodnotu.

 

 

 

Britská značka Le Toy Van vyrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí, je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.

 

Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey jako rodinná firma. Zakladateli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteří jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN 71 a ASTM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Panenky a potřeby pro panenky, domečky
Hmotnost: 0.4 kg
Materiál: bavlna, dřevo
Rozměr lahvičky: 4,5x4,5x10 cm
Věk: 2+
Barva: ručně domalováno ekologickými barvami