Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Le Toy Van Domeček Sweetheart Cottage

Třípatrový ručně domalovávaný domeček pro panenky v jemné pastelově růžové a bílé barvě s zářivou střechou posypanou třpytkami s 37 ks nábytku je vyzdoben krásnými srdíčky a květinovými motivy s plně otevíracími a zavíracími okny a okenicemi pro realistickou hru. Přední část domečku se otevírá a odhaluje nádherný prostor ve dvou patrech, přičemž každý pokoj je zdobený pěknými barevnými vzory. Zvedněte odjímatelnou část střechy a objevíte podkroví, ideální jako herna nebo ložnice. Při hraní děti procvičují komunikační dovednosti, prohlubují sociální intrakce a využívají kreativitu. Domeček je určen pro panenky do velikosti 15 cm.

Tento tradiční domeček pro panenky je nadčasový a opravdu oblíbený.

 

Domečky Le Toy Van pro panenky jsou vytvářeny s láskou pro celoživotní kouzelnou hru. Používají udržitelné postupy, etiku a vyrábí krásné dřevěné hračky, které dnes i pro další generace inspirují a rozvíjí představivost.

 

3 971 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Le Toy Van Domeček Sweetheart Cottage

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • Pomáhá s rozvojem koordinace pohybů, sociálních dovedností a rozvoji řeči
  • Dvoupatrový domeček pro panenky vybaven 37 ks nábytku
  • Podporuje v dlouhodobé představivé hře
  • Zlepšuje koordinaci v zábavném prostředí
  • Vyrobeno eticky z udržitelného dřeva
  • Dekorováno netoxickými barvami, testováno dle nejpřísnějších standardů

 

Ocenění hračky:

  • Loved By Children Best Wooden Toy Award 2015

 

 

Daisylane kolekce: Prestižní kolekce domečků pro panenky a doplňků firmy Le Toy Van. Před více než 25 lety zakladatel Georges navrhl svůj úplně první domeček pro panenky, stavební kámen této firmy. Vyrobeno eticky z udržitelných materiálů, dřevěné domečky pro panenky Daisylane jsou jedinečné a nebudou dětskou představivost držet zpátky. Rodinné dědictví, opravdová investice do hraní.

 

 

Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí, je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.

 

Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey jako rodinná firma. Zakladateli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteří jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN 71 a ASTM.

Doplňkové parametry

Kategorie: Holky a kluci
Hmotnost: 10 kg
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů
Rozměr: 44x63x35 cm
Barva: ručně domalováno ekologickými barvami
Věk: 3+
Počet dílů: 37