Vítejte na našem e-shopu plném hraček pro děti

Bigjigs Toys Podlahové puzzle Zelenina

 

Toto 48dílné podlahové puzzle bylo navrženo tak, aby upoutalo a vzdělávalo nejmenší. Je zábavné sledovat, jak se scéna puzzle skládá dílek po dílku. Dokážete rozpoznat dýně? A co papriky? Umístěte kousky skládačky k sobě a vytvořte krásnou scénu plnou zeleniny. Díky velikosti je podlahové puzzle ideální pro skupinovou hru, kde se mohou připojit kamarádi i rodina.

Objevte širokou škálu různých lahodných plodů, když skládáte puzzle kousek po kousku. Zábavný způsob, jak učit děti o výživě a zdravém životním stylu, když se učí o různých druzích zeleniny. Pomáhá také rozvíjet logické dovednosti a zručnost. Toto podlahové puzzle je vyrobeno z vysoce kvalitních, zodpovědně získaných materiálů a odpovídá současným evropským bezpečnostním normám.

 

 

405 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Bigjigs Toys Podlahové puzzle Zelenina
34015 p4wijdc1t3p9exuj
Novinka

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti:

  • Podlahové puzzle s velkými dřevěnými dílky
  • Obsahuje 48 dílků
  • Rozvíjí logické myšlení dětí
 

 

 

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala pouze výrobou dřevěných puzzle. Majitelé vyráběli vše ručně, s láskou, v malém zahradním domku a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostly, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jihovýchodní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. Kvalita hraček značky BigJigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle
Hmotnost: 0.92 kg
Materiál: dřevo
Rozměr: 40x58 cm
Počet dílků: 48
Věk: 2+